Zobacz na mapie Doliny Baryczy, gdzie realizowane są projekty Działaj Lokalnie

Pokaż większą mapę

Zapisz się do Newslettera
WSZYSCY GRANTOBIORCY „DZIAŁAJ LOKALNIE” EDYCJI 2020 W DOLINIE BARYCZY ZAKOŃCZYLI SWOJE PROJEKTY

2021-02-11


To był trudny czas na realizowanie projektów Programu „Działaj Lokalnie” w okresie trwania epidemii Covid-19.

W minionym roku wszystkie projekty zgodnie z zaleceniem PAFW i ARFP miały w swoich działaniach uwzględniać przeciwdziałanie epidemii bądź zapobiegać negatywnym skutkom epidemii. W trzynastu zrealizowanych projektach działania takie zostały zaplanowane i przez grupy wolontariuszy na różnych obszarach Doliny Baryczy zostały zrealizowane przy wsparciu finansowym z grantów Programu „Działaj Lokalnie”.

Relacje oraz fotorelacje z przebiegu realizacji poszczególnych projektów zostały sukcesywnie zamieszczane przez samych grantobiorców według ich autorskich inwencji na tym serwisie w dziale: CO SŁYCHAĆ W PROJEKTACH > PROJEKTY PROGRAMU DZIAŁAJ LOKALNIE. Zapraszamy do odwiedzenia tej części naszego serwisu.

Piątka Realizatorów projektów przystąpiła dodatkowo do konkursu „Opowiedz…”, w efekcie zgłaszając prace filmowe opowiadające o przeprowadzonych działaniach. Konkurs już został rozstrzygnięty, a wszystkie filmiki i werdykt jury zostaną opublikowane podczas dorocznego podsumowania edycji 2020.

Niestety, w tym roku nie odbędzie się tradycyjna gala, na której zawsze spotykali się  grantobiorcy i zaproszeni goście, by poznać rezultaty zrealizowanych projektów, wymienić doświadczenia i dobre praktyki aktywizowania i integracji społeczności lokalnych.

Bezpośredniego spotkania nie będzie, ale zamierzamy zorganizować spotkanie podsumowujące przy komputerach za pomocą  programu "zoom". Zaproszenia z dokładnym terminem spotkania prześlemy z początkiem marca. A spotkanie planujemy przeprowadzić około połowy marca 2021 r.

Z poważaniem

Koordynator Programu Działaj Lokalnie

Jan Bernacki