Zobacz na mapie Doliny Baryczy, gdzie były realizowane projekty: Edycja 2011

Pokaż większą mapę

Zapisz się do Newslettera
Carving - przyjemność dla oka

Koło Gospodyń Wiejskich w Chynowej realizuje projekt pn. "Carving - przyjemność dla oka", w którym nasze panie tworzą dekoracje z warzyw i owoców.

    Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Chynowej postanowiły zorganizować dla siebie serię spotkań, w których w przyjemny sposób nauczą się sztuki tworzenia dekoracji  z warzyw i owoców (zw. Carvingiem). Podstawową korzyścią  będzie nabycie umiejętności dekorowania dostępnymi warzywami i owocami podczas wspólnych, przyjemnie spędzonych spotkań, wzbudzanie i rozwijanie pasji  oraz  wykorzystanie tychże umiejętności w pracy zawodowej, na rodzinnych stołach czy różnego typu imprezach.

Projekt realizowany przez KGW w Chynowej dzieli się na cztery etapy. Pierwszy - to spotkanie rekrutacyjne, w którym panie prezentują swoje dotychczasowe umiejętności dekorowania.  Drugi - polega na przeszkoleniu 10 naszych pań przez profesjonalistkę w tworzeniu dekoracji. Kolejne spotkania (etap trzeci) to przekazywanie nabytej wiedzy pozostałym paniom oraz doskonalenie technik. W podsumowaniu projektu odbył się pokaz nabytych umiejętności, którego rezultaty można zobaczyć w zakładce "galeria". 

Karolina Walczybok - koordynator projektu

tel. 607842665

e-mail: karlota.w@wp.pl

 

Barbara Kuroszczyk - przewodnicząca KGW Chynowa

tel. 62-7398171